Vornado - Türkiye
Stop holding your breathe!
AHAM – Association Of Home Appliance Manufacturers, is the only recognized standard in the industry. Each model's performance is independently verified through testing at a third party laboratory.
AQS500 Air Quality System
"Whole Room Air Prufier"
dust, pollen, mold, spores, pet dander
- captures airborne allergens-
Made in USA
Air circulation throughout the entire room.
Airtensity® Izgara: Havayı dar bir kanalda çevirir
Yenilikçi Hava Kanalı: Ön taraftaki havayı yönlendirir
Eşsiz Pervane: Havayı çok daha güçlü iletir
Hava Girişi Hızlandırıcısı: Vornado Vorteks hareketini başlatır
Dayanıklı Motor: Uzun ömür için tasarlanmıştır
Since 1945
Leaders in airflow technology ™
Geliştirilmiş pervane
ve jet motoru tasarımından ilham alan Vornado mühendisleri ilk VORTEX “tüm oda temizleyicisini” üretti ve önceki fan tasarımları için yeni seviyeyi belirlediler.
Vornado
sektör liderliğinin ne demek olduğunu biliyor ve bunun ancak sürekli yenilik ile devam edeceğinin farkında, o yüzden her zaman Vornado’dan daha fazlasını bekleyebilirsiniz!
Geniş çaplı araştırmalar ve gelişmeler VORTEX “Kapsama Eyleminin” diğer temizleyiciler ve ısıtıcılarla karşılaştırıldığında Vornado Kule Temizleyici’nin performansında çarpıcı bir etki yarattığını gözler önüne sermiştir.
Havayı ve sıcaklığı
ortama eşit yayma prensibiyle aynı paralelde giden sistem şirketin en yeni ürününün de farkını oluşturmaktadır.Vornado Nemlendirici’nin nemi tüm odaya eşit şekilde dağıtmasının arkasında yine VORTEX “Kapsama Eylemi” yatmaktadır.Havanın ilk hareketinde filtrelenmesi gerektiğinden Vornado’nun VORTEX ile Tüm Odayı Temizle özelliği ürünün yetkinliğini benzersiz kılmaktadır
Zamanında aynı devrimci bilinci oluşturan düşünce biçimi, bügün de Vornado’nun ürünlerinin her köşesine işlemiştir.Daha güvenli. Daha sessiz. Daha sezgisel. Daha efektif.
Vornado’nun yeni ürünleri
için sadece bir hedef değil, aynı zamanda gereklilikler. Vornado sektör liderliğinin ne demek olduğunu biliyor ve bunun ancak sürekli yenilik ile devam edeceğinin farkında, o yüzden her zaman Vornado’dan daha fazlasını bekleyebilirsiniz!